Yazılımlarımız

Yazılımlarımız

Kurum ve İşletmelerinizi Yeni Nesil Uygulamalarla Yönetin. Kurumsal Kaliteye Terfi Edin. ​ Kurum ve İşletmelerimizin ihtiyaç duyduğu bir çok yazılımı süreç tabanlı ve tamamını web platformunda geliştiriyor, hizmet kalitemizle standartların üzerinde bir başarı ve memnuniyeti garanti ediyoruz.

Origami Kurumsal Karne Uygulamaları ile Stratejik Yönetim

Origami Kurumsal Karne; Balanced Scorecard ve EFQM Mükemmellik modeli gibi işletmelere önemli değerler katan yönetim sistemlerinin uygulanmasında ,tüm aşamaların yetkilendirme kontrollerine göre organize edildiği, sürecin ve sonuçlarının çeşitli grafik ve liste raporlarla sunulduğu ve sonuçta kişi , birim ve işletme karnemizi oluşturan, dinamik web tabanlı uygulama aracıdır.

Kurumsal Yönetim Bilgi Sistemleri & ERP Uygulamaları

Uygulama; Mevzuatlara uygun ve aynı zamanda ERP mantığında geliştirilen, iş süreçlerinin tüm entegrasyonlarını sağlayan, kamu kurumlarına yönelik web tabanlı bir sistem oluşturmaktadır. 5018 i kurumunuzda en doğru şekilde uygulamak ve yönetmek için yeni nesil çözümlerimizle hazırız.

Origami Report İş Zekası Yazılım Geliştirme Aracı

İşletmenin, kullanmakta olduğu(ERP,CRM,B2B,B2C vs.) sistemlerin çeşitli veri kaynaklarına (Oracle,SQL,Mysql,Postgre vs.) erişimi sağlanarak, hazır sorgulardan veya geliştirdiğimiz sorgu asistanı ile hazırlanacak sorgulardan elde edilecek sonuçlar, dinamik form tasarım araçlarıyla, kullanıcılarla web arayüzü ve mobil ortamlarda buluşur, mevcut verileriniz şaşırtıcı görsellere dönüşür.

İnsan Kaynakları Özlük ve Maaş Takip Sistemleri

Memur, İşçi, sözleşmeli, hizmet alım personeli ve diğerleri...Tamamı aynı havuzda. Tamamı web platformunda. Özlük ve Maaş modüllerinin %100 entegrasyonla çalıştığı ilk program. Maaş bordrosu hazırlamak amacınız değil, yönettiğiniz tüm İnsan Kaynağı süreçlerinin sadece bir raporu olacak

Kamu Personel Firmalarına Özel Kurumsal İş Çözümleri

İnsan Kaynakları Yönetimi, Hakediş Uygulamaları ve entegre Muhasebe Yönetimi sunan çözüm paketimiz iş zekası grafik raporlama ve mobil uygulamalarla zenginleştirilmiş bir yönetim sağlıyor. Farklı PDKS cihazları ile entegrasyon sağlayan çözümlerimiz, bildirge ve beyanname gönderimlerini on-line sağlayarak işinizi kolaylaştırıyor.

Elektronik Belge Yönetim Sistemi

Web servis altyapısı ile geliştirilmiş uygulamamız, kurum ve firmaların çalıştırmakta olduğu Yönetim Bilgi Sistemleri veya Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımları ile entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece, kullanılmakta olan uygulamalardan da, evrak oluşumuna, dolaşım süreçlerine ve izlenebilirliğe katkı sağlaması hedeflenmiştir.

Stratejik Plan ve Performans Esaslı Bütçe Sistemleri

Stratejik Plan ve Performans Bütçenin tüm süreçlerini entegre eden kolayca yönetilen uygulamamızı geliştirdik Planlarınıza sadece kitapçıklarınızda olduğu kadar değil tüm süreci yönetebilecek kadar hakim olabileceksiniz

65
Kurum

1300
Nokta

3500
Kullanıcı

25
Yıllık Tecrübe

Referanslarımız

Yazılımlarımız için Sunum Yada Demo Talebinde bulunun