KALİTELİ DESTEK HİZMETLERİMİZ İLE MUTLU KULLANICILAR, BAŞARILI PROJELER

Destek Hizmetleri

Bir yazılım uygulaması ne kadar iyi olursa olsun, başarıya ulaşmasında destek hizmetlerinin zamanında verilmesi, ihtiyaçların karşılanması ve kullanıcıların memnuniyetinin sağlanması çok önemli etkenlerdir. Destek Hizmetlerinde başarı, referansları ile büyüyen firmamız için her zaman çok önemli olmuştur. Bu konuda açıkladığımız 11 bileşen biraraya geldiğinde olması gereken hizmeti, yani firmamızın destek hizmetlerini tanımlamaktadır.

Destek Ekibi

Profesyonel Ekibimiz

Müşterilerimizle aynı dili konuşan, iş süreçlerinde yol gösterici ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız tecrübeli destek ekibimiz en önemli artılarımızdan.

Destek Ekibimiz
Telefonla Kullanıcı Desteği

Telefonla Kullanıcı Desteği

7 / 24 Telefon Desteği

Mesai saatleri içersinde ofis telefonlarımızdan, harici zamanlarda da cep telefonlarımızdan günün her saatinde sizlere yardımcı olmak için hazırız.

On-Line Bağlantı Desteği

Web tabanlı yazılımlarımıza, on-line bağlantılarla gerekirse server üzerinden, gerekirse direk kullanıcı ekranına bağlanarak en hızlı çözümü üretiyoruz.

online Bağlantı Desteği
Mevzuat Desteği ve Danışmanlık Hizmetleri

Mevzuat Desteği ve Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri

Yirmi yılı aşkın birikim ve mevzuatlara olan hakimiyetimizle, gerektiğinde danışmanınız oluyor, mevzuatları sizin yerinize biz takip ediyoruz.

Taleplerin Gerçekleşmesi

Sürekli gelişen yazılımlar üretme felsefemiz, sizlerden gelen taleplerden memnuniyet duymamızı sağlıyor, talepler en kısa sürede gerçekleşiyor.

Taleplerin Gerçekleşmesi
Kanuni Değişiklikler

Kanuni Değişiklikler

Mevzuatları takip ediyor ve yazılımlarda olması gereken değişiklikleri, çoğu zaman siz daha talep etmeden gerçekleştiriyoruz.

Kullanım Kılavuzları

Tüm uygulamalarımızın işleyiş prensiplerini detaylı şekilde anlattığımız, kullanıcılarımızın her zaman faydalanabileceği kılavuzlarımız da sizlerin hizmetinde.

Kullanım Kılavuzları
Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Konularına hakim eğitmenlerimizle, belirlenen saat kadar değil, gerektiği kadar eğitim veriyoruz. Bazen teorik veya uygulamalı salon eğitimleri, bazen yanınızda sizinle birlikte, işleyişin içinde.

Yerinde Destek Hizmetleri

Ne kadar farklı tekniklerle hizmetlerimizi sunsak da, yerinde destek hizmetlerimizi taçlandırıyor. İhtiyacınız olmasa bile, çayınızı içip sizlerle sohbet etmek, bazen hayalleri paylaşmak bizi hem onurlandırıyor, hem de projelerimize büyük katkı sağlıyor.

Yerinde Destek Hizmetleri
Yeni versiyon Güncelleme Hizmetleri

Yeni versiyon Güncelleme Hizmetleri

Farklı müşterilerin taleplerini gerçekleştirdiğimizde, diğer müşterilerimize de aktarıyor, her kurumun son versiyon uygulamamızı kullanmasına dikkat ediyoruz.

Kurumsal Ajanda Müşteri İlişkileri Platformu

Sizlerle olan iletişimlerimizi, yine kendi geliştirdiğimiz Kurumsal Ajanda platformunda yönetiyor, tüm talepleri, iş süreçlerini yakından birlikte takip ediyoruz.

Kurumsal Ajanda Müşteri İlişkileri Platformu

Yazılımlarımız için Sunum Yada Demo Talebinde bulunun