Erp Uygulamaları

Ekleyen Element Bilgisayar

Erp Uygulamaları

Erp Uygulamaları

Erp uygulamaları kapsamında Kurumsal Kaynak Planlama sektörünüze yönelik yapılan erp programları müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunmayı, çalışanlarınıza kolaylık sağlamayı hedefleyen ve şirketinize yada kurumunuza kurumsal bir başarıyı sunmaktadır. Erp Uygulamaları bir ürünün planlanması, satışı ve takibi konusunda kolaya ürün envanterlerine ulaşmanıza olanak sağlayarak şirketinizin veya kurumunuzun büyümesi ve gelişmesine çok katkı sağlamaktadır.

Planlama, Üretim, Satış, Sevkiyat, İnsan Kaynakları ve finansal bilgileri üzerinden barındırarak işletme veya kamu kurumlarının sağlıklı ve başarılı bir şekilde yürütülmesine olanak sağlıyor. Bu sayede şirketinizin veya kurumunuzun gelişmesi ve büyümesiyle beraber gelen karmaşık sorunların çözülmesinde büyük br katkı sağladığı kesindir. Erp onlarca liderler arasında tartışmasız bir şekilde pazarda yerini alıyor.

Planlama ve Üretim Sistemleri

Geliştirmek ve büyütmek gibi amaçlarınızın satış politikalarındaki artış hedeflerini gerçekleştirmek üretim ve planlama aşamasından start alır. Element Bilgisayar kapsamında yer alan Planlama ve Üretim Erp Uygulamaları ile bütünleşik halde sunuluyor. Bu üretim aşamasında ürün planlaması, tedarikçi ve ürütim hatlarının safhaları entegre bir şekilde Erp Uygulamalarının içerisinde bulunuyor.

Satınalma, Stok ve Satış

Müşteri porföyünüze sunduğunuz hizmetler veya ürünler ne olursa olsun bu aşamaların sorunsuz işleyebilmesi için kusursuz bir uyum içinde çalışması gerekiyor. Aslında Kamu kurumların da bu süreç Planlama, Stınalma, İnsan Kaynakları, Stok Yönetimi, Satış ve Sevkiyat gibi unsurların ilk açamasından sonuna kadar takibine Erp Uygulamaları yapmaktadır. Bu uygulama aşamalarını tek çatı altında toplayan Element Bilgisayar bu işleri mevzuatlarına ve yasal düzenlemelerine uygun olarak kullanıma hazır bir vaziyette anahtar teslimi yapmaktadır.

Finansal İşlemler

Erp Uygulamalarına entegre bir vaziyette çalışan finansal işlemler Kamu Kurumlarındaki veya şirketinizdeki karmaşık finansal işlemleri kolay ve sade ve anlaşılır bir şekilde kullanıcıya sunmaktır. Finansal işlerin mevzuatlara ve yasal ilkelere dayanarak günlük ihtiyaçların ve yönetilebilir ihtiyaçların eksiksiz otomatik bir şekilde oluşmasına olanak sağlamaktadır. Sektöründe ve uzmanlık alanı kapsamında uzman Element Bilgisayar danışman ekipleri, mali muhasebe, maliyet muhasebesi, yatırım yönetimi, finansal tedarik zinciri yönetimi, analitik bütçe gibi uygulamaları alanlarında imzası bulunan çok başarılı projelerin tecrübesiyle şirketinize değer katmaya hali hzırda bulunuyor.

Satış ve Transfer

Satılan ürünlerin geri dönüşümü aslında büyümenin en emel yönüdür. Bu büyüme ve gelişme yapılan pazarlama ve satışlarınıza bağlı olarak işler. Sipariş süreçleri ile daha zengin seçenekler sunulabilmesi, fiyatlandırma aşamasında müşteriye sunulacak kolaylıklar ve dağıtım aşamasında takip edilmesi gibi durumlar Erp uygulamalarının en temel parçalarındandır.

İşletmenize veya Kurumunuza Özel Çözümler İçin bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi Ar-Ge Binası No:215 Nilüfer / BURSA

Telefon Numaralarımız

Telefon: (0224) 280 85 55

Fax: (0224) 280 85 56

erp uygulamaları

Sizde Erp Uygulamalarımızı inceleyebilir Demo Talebinde bulunabilirsiniz.

Yazılımlarımız için Sunum Yada Demo Talebinde bulunun